ЕКШН - КВЕСТ ЛАЗЕРНИЙ ЛАБІРИНТ

Гра, яка дозволить відчути себе в ролі супергероя із фантастичного фільму та випробує Вашу спритність, баланс і координацію!

Раунд проходить у напівтемному приміщенні, повністю пронизаному лазерними променями, має 5 рівнів складності і певну кількість ігрових життів. Рівні складності визначаються кількістю променів, адже чим їх більше, тим важче пройти раунд!

Як грати?

Потрібно до 3-ох хвилин пройти лазерний лабіринт, знайти та натиснути на 10 чекпоінтів (кнопок), які загорятимуться в хаотичному порядку, не зачепивши лазерні промені. Гра проходить в супроводі спеціальної озвучки, диму та сигналів. Також усі параметри раунду будуть відображатися на лед екрані. А ще в лабіринті заховано скриню, яка зсинхронізована з лабіринтом і в яку можна поставити символічний подарунок для іменинника. Скриня відкривається при вдалому проходженні раунду і стане приємною несподіванкою для дитини.

З якого віку можна грати?

Квест можна проходити з 4  і до 99 років, адже завдяки його унікальності та різним режимам складності, він буде цікавим для людей різного віку.

Ціна квесту "Лазерний лабіринт":  2 спроби - 180 грн з особи, 1 година (до 10 осіб) - 1800 грн.

Ціна скрині для іменинника : 150 грн

Проходьте наш новий екшн-квест, змагаючись із друзями, додавайте його до святкування із грою в Лазертаг чи до космічного квесту, адже така програма класно урізноманітнить святкування та подарує чудові емоції усім учасникам!


Контакти

м. Тернопіль, вул. Й.Сліпого, 7 (ТВЦ «АТРІУМ»)
мінус 2 поверх, під час повітряної тривоги працюємо як укриття

098-808-80-95

laitfait.ternopil

Дані для запису: