ГРА В ЛАЗЕРТАГ

Це гра нового покоління з безліччю режимів та сюжетних завдань, яка не залишить байдужими дівчат і хлопців незалежно від віку! Особливо тих, хто любить пригоди, драйв, активний відпочинок з друзями та нові враження!

Гра проходить в ультрафіолетовому стилізованому лабіринті із схованками та яскравими укриттями. Учасникам видається високотехнологічне обладнання: бластер та пов’язка, проводиться інструктаж з правил техніки безпеки, а також ознайомлення із сюжетним завданням, нано девайсами та лабіринтом. Під час гри на локації присутній інструктор, який допомагає швидше збагнути суть кожного сюжету.

Обладнання безпечне та розумне, озвучує хід гри, точно фіксує кожен постріл, тому гра проходитиме як справжнє змагання, у якому кожен учасник отримає своє унікальне звання, бали та дізнається рейтингове місце в турнірній таблиці!

Обладнання має:

- кольорові OLED - екрани з відображенням усіх параметрів гри протягом та після раунду: рівень здоров`я, боєприпасів, кількість попадань, тип зброї, рейтинг тощо;
- датчики другої руки;
- імпульсну імітацію віддачі, що додає реалістичних відчуттів;
- можливість самостійної перезарядки під час раунду та зміни виду зброї.

Для гри в лазертаг, залежно від сценарію, також задіюються коліматорні приціли та нано девайси, такі як: Сіріуси (працюють в 7 режимах), контрольні точки Smart (в 5 режимах) та бомби, з якими гра стає динамічнішою !

Спробуй різні режими лазертагу, а їх у нас більше 20, та незабутньо проведи вільний час з друзями на арені "ЛАЙТ ФАЙТ"!

 Мінімальний вік для участі - 5-6 років.


Контакти

м. Тернопіль, вул. Й.Сліпого, 7 (ТВЦ «АТРІУМ»)
мінус 2 поверх, під час повітряної тривоги працюємо як укриття

098-808-80-95

laitfait.ternopil

Дані для запису: